13 Mayıs 2013

Adidas Ön Ve Yanlardan Açılma Oldu!

Yeni Koza(Konya) Tic. A. S. Adidas reyonundan, 31. 08. 2012 tarihli 852401 nolu fatura ile almış olduğum G48333 article numaralı VARIAL ST ürünü hakkındaki önde ve yanlarda açılma başvurum kabul edilmedi.

'Üretim veya malzemeden kaynaklana hatalar nedeniyle satın almış olduğunuz üründe bir kusur oluşması durumunda, olası kayıplar firmamız tarafından telafi edilir. ' cümlesinde bahsedilen hassasiyet kesinlikle bana gösterilmemiştir.

Satın almış olduğum ayakkabım Önden ve yanlardan kesinlikle hiç bir darbe almamasına rağmen çok ilginç bir şekilde açılmıştır. Firmadan kaynaklanan, malzeme hatasından oluşan bu kusur ayakkabımı şuan kullanılmayacak dereceye getirdi bu yüzden şikayet ediyorum.

Ahmet 145 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön