13 Şubat 2013

Adidas Ön Kısımda Açılma Oldu!

16.09.2012 tarihinde Kadıköy Bahariye şubesinden aldığım Adidas marka ayakkabının ön kısmında açılma oldu değişim için mağazaya ilettim fakat olumlu yanıt vermemişler onlardan kaynaklı bir hata değilmiş. Çok merak ediyorum verilen rapor nasıl bir inceleme sonucunda veriliyor? Personelin o anki ruh haline göre mi acaba?


Gerçekten hayal kırıklığına uğrattılar beni. Akabinde danışma hattını aradığımda yetkili birisiyle görüşmek istediğim üzerine,yetkili olmadığını,tüketici mahkemesine gidebileceğim bilgisini verdiler tüketici mahkemesine de gitmesini bilirim orda sadece üç kuruş için savaşmış olurum bu çağın mahkemesi bu konuda sosyal medyadan başka bir yer olmaz. Bayan müşterilerini kaybettiler.

Kübra 46 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön