03 Nisan 2013 #1721520

Adidas Olumsuz İnceleme Sonucu!

Adidastan 8-9/ 2012 aylarında spor ayakkabı aldım. yaklaşık 4-5 ay kullandım. proje çizimcisi olduğum için masa başı iş yapıyorum bu yüzden deformasyona uğrama şartları minimum da lakin ayakkabıların ikisininde sol ve sağ tarafları patladı öyle bir şekildeki resmen kağıt gibi dağıldı ayakkabı, ne koşuyorum ne yürüyüş yapıyorum ne başka bir enerji sarf ediyorum.


Her neyse ayakkabıyı aldığım yere viaport adidasa ulaştırdım yaklaşık 2 ay incelendi ve bugün aradığımda red kararı almış dendi. adidasa o kadar kızgınım ki böylesine bir markanın böyle kötü bi ürün üretip üstüne birde red kararı alması beni delirtti. Artık bu markadan alışveriş yapmayacağım yapanları da caydıracağım.

Volkan 85 Okunma

Cevaplar

  • Volkan05 Nisan 2013

    kopyala yapıştır hep aynı mail her neyse ben diceğimi dedim a.d.i.d.a.s

  • adidas Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön