28 Mart 2013 #1712606

Adidas Müşterisine Duyarsızlığı!

10.11.2012 tarhinde forum istanbul adidas mağazasından 275 tl ye bir ayakabı aldım 2 ay sonra yaklaşık on defa kullandıktan sonra buda dışarıda değil salonda ayakabı ön tarafından açıldı mağazaya götürdüm incelemeye gönderildi yaklaşık 1 ay sonra tüketici danışma hattı cevabın ret olduğunu hiçbirşey yapamayacaklarını söyledi.


İlk defa ayakabı kullanmıyoruz ve daha önce adidastan onlarca ayakabı aldım ve hiçbirinde yıllarca kullanılmasına rağmen bir problem yaşamadım şimdiye kadar aldığım en pahallı ayakabı 2 ayda açılıyorsa benden kaynaklı bir sorun değil herhalde adidas gibi bir firmanın bu kadar duyarsız olmasına çok şaşırdım zararımın tazmin edilmesini ücret iadesi istiyorum.

Ayşe 102 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe30 Mart 2013

    duyarsız diye nitelendirmem doğruymuş demekki bukadar basit bir cevap işte bundan sonra kesinlikle adidastan hiçbirşey almayacağım ve çevremdeki herkeside bu yönde yönlendireceğim çok ucuza aldığımız birçok üründe ve çok küçük firmalarda müşteriye yardımcı olunurken adidas gibi güya dünya devlerinden olan bir firmanın müşterisine verdiği değer maalesef bukadar işte!!!

  • adidas Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön