04 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1881694

Adidas Müşteri Memnuniyetsizliği!

1 ay önce Adidas Güneşli mağazasında 7 yaşındaki oğluma spor ayakkabı aldım. Çocuk ayakkabıyı 4 yada en fazla 5 defa giydi ayakkabı da inanılmaz deformasyon oldu. Yanlarda açılma, ön üst burun dikişlerinde sökülme ve şekil bozukluğu İlk defa Adidas' tan aldığım ayakkabı bu şekle gelmişti.


15 gün içerisinde mağazaya götürdüm inceleme yapılmış ve cevaben üretimden değil kullanıcı hatası olduğu söylenmiş. Ben bu yazıyı görünce şok oldum. Benim kardeşim N***' tan aldığı ayakkabıyı açılma var diye götürdüğünde 6 ay sonra bile değiştirildiğini söylüyor Adidas gibi bir markanın bunu yapamıyor olması üzücü. Yıllardan beri Türkiye' de çok iyi satışları olan bir markanın 50 TL' ye ihtiyacı varsa benim için bitmiştir.

Bayram Bayram 77 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları