04 Eylül 2013 #1992225

Adidas Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

21.08.2013 tarihinde Afyon İkbal Adidas Outlet'ten Adidas markalı deri bir ayakkabı satın aldım. Değişim ve iade işlemlerini herhangi bir Adidas mağazasında yapıp yapamayacağımı özellikle birkaç kere sordum ve olumlu yanıt aldım. Kayseri'ye geldiğimde ayakkabının beyaz burnu üzerinde iğne başlığı kadar deliği farkettim.


Kayseri Outlet mağazası şahıs firması olduğu için sadece kendi sattıkları Adidas ayakkabıları değiştirebileceklerini söyledi. Aradığım Adidas müşteri hizmetleri, yardım edemeyeceklerini belirtti. Ancak Afyon'dan posta yoluyla form alıp doldurup oraya ayakkabıyı gönderip, ancak oradan değişim yapabileceğimi söylediler. Şikayetçiyim!

Esra 113 Okunma

Cevaplar

  • Esra09 Eylül 2013

    Afyon İkbal Adidas firması çalışanları sağolsun, ilgilendiler, ayakkabımı değiştirecekler, ayakkabı resimleri gönderecekler, ayakkabım kargo ile değiştirilecek... Beklediğim çözüm, Adidas ın bana çek verip en yakın şubeden şahsen değişim yapmama imkan tanımasıydı ancak, adidas Tüketici Danışma Hattı herhangi bir çözüm sunamadı. Sonuçta şu kanaate vardım: Adidas markasını genel bir marka (alışveriş mağazaları zinciri) güvencesi altında almak daha mantıklı.

  • Esra06 Eylül 2013

    Teşekkür ederim, fakat 0212 337 11 22 numaralı telefondan Tüketici Danışma Hattınızla zaten görüşmüştüm. Yapılabilecek bir şey olmadığını, şahsen Afyon Adidas Outlet'den bir form doldurup ordan değişebileceğimi bana ilettiler. Mail ortamında doldurulabilecek bir form olmadığını ve ayakkabıyı incelemeye gönderemeyeceğimi söylediler. Bu nedenle şikayetçi oldum.

  • adidas Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön