10 Ekim 2018
Yorum Yap
#11013210

Adidas Messi Kramponu İlk Kullanımda Uçları Soyuldu!

Adidas satan bir mağazadan almış olduğumuz bir krampon ilk kullanımında iki ayakkabının da uçları soyuldu. Fatura tarihinden bir hafta sonra mağazaya geri götürdük ürünü incelemek üzere Adidas'a gönderdiler. Ve Adidas'ın çok değerli ürün inceleme komisyonu ürünün kullanıcı hatası olduğunu yazan bir mesaj gönderdiler. Birkaç gün sonra tekrar bir mesaj geldi Adidas'tan ürününüz mağazaya gelmiştir, mağazadan 30 gün içinde geri alabilirsiniz diye. Bu mesajdan 4 gün sonra ürünümü geri almaya gittim mağazaya fakat mağaza yetkilileri ürünün daha gelmediğini ve Adidas her zaman böyle yapıyor.


Ürün gelmeden geldi diyorlar dedi.
1- 8 yaşında bir çocuk kramponu ilk kullanımında nasıl hatalı kullanır. Hatalı kullanmayı bir kramponda nasıl düşünerek karar verdiniz.
2- biz sizin oyuncağınız mıyız ürün mağazada gidin alın deyip ürünümüzün mağazaya gelmediği halde. Ben git gel 50 km yol yapıyorum Ankara trafiğinde.

Murat Murat 490 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi11 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler