07 Şubat 2014 #2282545

Adidas Markasına Güvenim Kalmadı

16.11.13 tarihinde Eskişehir Ender mağazasından almış olduğum Adidas marka spor ayakkabının çok kısa zamanda burun kısmında patlama, yırtılma oluştu, ayakkabı çok kısa sürede deforme oldu. Satıcı ürünü alırken garantisi olduğunu belirttiğinden dolayı firmaya faturası ile birlikte ürünü götürdüm.


Ürünü İstanbul’a göndereceklerini belirttiler, daha sonra cep telefonuma ürünün iadesi kabul edilmemiştir. Mesajı geldi, ürün çok kısa sürede deforme olmuştur, ayrıca bu üründen önce aldığım ayakkabıda da aynı problemi yaşamıştım, verilen çekle bu ürünü almıştım. Aynı problemi yaşayacağımı düşünerek bu sebepten dolayı hediye çeki değil verdiğim ücreti istiyorum.

Nurdan 79 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan10 Şubat 2014

    Sitedeki şikayetleri incelediğimde, standart cevap verildiğini düşünüyorum.Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağımı bildirmek istiyorum.Yazık daimi bir müşterinizi kaybettiniz.

  • adidas Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön