05 Haziran 2015

Adidas Marka Kalitesine Yakışmıyan Ürün Hatasını Gidermedi

Adidas Torium mağazadan almış olduğum spor ayakkabı kısa süre sonra yan kısımdan açılma yaptı. Aldığım mağazaya götürdüğümde kullanıcı hatası olduğunu bahane ederek ürüne sahip çıkmadı. Adidas ürünlerini alırken herhangi bir sorun olduğunda malının arkasında olduğunu düşündüğümüz için alışveriş yapmaktayız yoksa üçte bir fiyatına gidip garantisiz ürün almasını bizde biliyoruz. Kısa zamanda mağduriyetin giderilmesini rica ediyorum.

Cüneyt 258 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt11 Haziran 2015

    Ürünleriniz kalite olarak genel marka standartlarına göre beş para etmez. Standart olarak pazar kalitesini baz alıyor iseniz haklısınız kusur konusunda. Doğru dürüst kullanım yapmadan ürünleriniz dağılmakdatır.

  • adidas Temsilcisi08 Haziran 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön