24 Ocak 2014

Adidas Marka Çantam Yıprandı

Kızıma bu sene okul içi aldığım Adidas çanta 2 ay içinde bayağı yıprandı. G 528565 referansı ile incelenmesi için gönderdim. Red yanıtı geldi. Kızım şuan evdeki 3 senelik başka bir markayı kullanıyor ve problem yok. Dünya standartlarına göre red veriliyor bilgisini verdiler.


Fakat bende aynı şartlarda kullanılan 3 yıllık çanta ile kıyasladığım için ürünün hatalı değilse bile zayıf maddeden yapıldığını düşünüyorum. Bu konuda Adidas bir şey yapmayıda düşünmüyor. Şikayetvar vasıtası ile bu tecrübemi paylaşmak istedim.

Mustafa 88 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Ocak 2014

    Yaptıkları dünya standartlarında inceleme benim için birşey ifade etmiyor. Ben ürünün hala normalden zayıf veya hatalı olduğunu düşünüyorum. 3 yıllık başka bir markanın ürünü aynı şartlarda kullanıldı. Hiçbir problem yok. Benim için dünya standardı budur.

  • adidas Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön