21 Ocak 2014 #2247237

Adidas Marka Ayakkabımın Rengi Soldu

Akbacakoğlu (Adana) kund. San. ve Tic. A.Ş adidas reyonundan, 15.10.2013 tarihli 858858 no'lu fatura ile almış olduğum Q38939 article numaralı BBNEO SKOOL LO ayakkabıda sağ tek yanlarda açılma ve süette deforme renk değişimi şikayeti ile garanti kapsamında Adidas'a değişim yapılması gerekçesi ile yollamıştım.


Bugün ayakkabıyı geri yollamışlar bana ve değişimi kabul etmemişler. Ayakkabıda bariz bir şekilde renk solması ve sağ tek yanlarda yırtılma var.


Bu saatten sonra tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım ve olumlu bir sonuç çıkarsa ki yüksek ihtimal çıkacak, tüketici hakem heyeti belgesi ile mahkemeye başvuru yapacağım ve Adidas'ı dava edeceğim.

Selcuk 133 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön