02 Nisan 2015

Adidas Malzeme Kaynaklı Deformasyona Verilen Cevap!

07.08.2014 tarihinde almış olduğum ayakkabıda yanlarda deformasyon olması nedeniyle Adidas ürün inceleme birimine gönderdim. Red bildirimi yapıldı. İlerleyen günlere 20.01.2015 tarihli ve g45856 takip numaralı olarak aynı üründe ön koruma ve taban iki ayrı parça olması nedeniyle bırakma meydana gelmiş bu nedenle ürün tekrar gönderilmiştir. Yine aynı şekilde red gelmiştir.

Fakat ürün fabrikalara yani kontrol mekanizmalarına kadar ulaşıyor fakat red ibaresi ile kolayca geri gönderim yapılıyor. Red nedenini öğrenmek için 0 212 337 11 22 numaralı danışma hattı ile görüşmem sonucu sadece reddedildi diye geçiştiriliyor. Sözde bu kalitede bu kadar kalitesizlik olmaması gerekiyor.

Abdullah 634 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah28 Ağustos 2015

    Cevap otomatik herhalde. Aynı kağıtta yazan yazıyor. 1. Ürün ile 2.ürün aynı ve birebir deformasyon nedeniyle gönderiliyor. Birisi onaylanıyor, diğeri red oluyor. Aım mı yanlış red mi yanlış

  • Abdullah02 Nisan 2015

    Aynı model ayakkabı erkek modeli için tarafınıza aynı şikayet ile gönderilmiş ve değişim tarafınızdan yapılmıştır. 1.ayakkabının iadesi mi, doğru 2.ayakkabının reddi mi doğru!

  • adidas Temsilcisi02 Nisan 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön