11 Şubat 2014 #2287010

Adidas Mağduriyet Üstüne Mağduriyet Yaşattı

Markasına güvenerek aldığım Adidas eşofmanımın birkaç giyim sonrası tüylenme yapması nedeniyle mağazaya iade ettim. İademin cevabı çek şeklinde geldi. Daha sonra çeki kullanmak için mağazaya gittiğimizde Forum Mersin Adidas mağazasının indirim dönemiydi.


Mağaza yetkilileri tarafından, çek karşılığında beğendiğim ürünün indirimli fiyatından yararlanamayacağım, üzerine yaklaşık 60 TL fark ödemem gerektiği söylendi. Ancak ayıplı ürün karşılığında özür niyetine kabul ettiğim çekin nakit yerine geçmemesi ile Adidas tarafından ikinci kez mağdur edildim.


İkinci kez mağduriyetimi kabul etmiyor, dolayısıyla bir dünya markası olan Adidas'ın bu duruma kısa zamanda çözüm getirmesi gerektiğini düşünüyorum

Uğur 104 Okunma

Cevaplar

  • Uğur15 Şubat 2014

    Çözüm mözüm sağlamadılar. Güya dünya markası.

  • Uğur13 Şubat 2014

    Zaten sorun da bu. Bu çek sizin bir lütfunuz değil. Bu çek zaten benim nakitimin karşılığı. Sizin hatanız yüzünden bu şekilde bir sorunla karşılaştım zaten. Burada benim, herhangi bir hatam yok. Bu durum halledilmezse Tüketici Haklarına başvuracağım.

  • adidas Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas tarafından paylaşılan çek kullanımlarında, satın almak istediğiniz ürünlerin ilk fiyatından(indirimsiz) yararlanabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön