18 Kasım 2015

Adidas Kusurlu Malı Kabul Etmedi

Geçen kış 230.00 TL'ye almış olduğum Adidas marka spor ayakkabıyı çok nadir giymeme rağmen parmak ucundan yırtılma oluştu. Firmaya inceleme için gönderdiklerinde ise kullanıcı hatası olduğunu belirterek ret cevabı aldım. Şikayet başlıklarını incelediğimde ise bütün mağdurlara aynı otomatik cevabı vermişler. Bir daha asla Adidas almamda giydirmem de çocuklarıma!

Fatma 97 Okunma

Cevaplar

  • Fatma23 Kasım 2015

    Tüm şikayetlere otomatik olarak cevap veriliyor. Yalan mı söylüyoruz yani? Artık eskisi gibi müşteri memnuniyetini önemsemiyorlar, üsteli çevremdeki birkaç kişiden de aynı şikayetleri duydum. Adidas'ı protesto ediyorum giymeyeceğim ve de giydirmeyeceğim! Adidas gibi dünya markası olmuş bir firmaya yakışmadı!

  • adidas Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön