29 Ağustos 2013 #1982089

Adidas Kusurlu Ayakkabıyı Değiştirmedi!

Çorlu Ayakkabı Dünyasından satış danışmanının tavsiyesi üzerine 130 lira değerinde Adidas marka spor ayakkabı satın aldım. Ayakkabıları sayılı defa kullanmama rağmen, kısa bir süre önce fark ettim ki 2 ayakkabının da dışa bakan kısımlarının küçük parmak hizasında dikey birer çizgi oluşmuş ve bu kısımlar hiçbir darbe almamasına rağmen kendiliğinden sökülmüş.


Problemimi Çorlu Ayakkabı Dünyasına bildirdim, ürünü 2 hafta önce 17.08.2013 tarihinde firmaya teslim ettim.Bugün yani 28.08.2013 tarihinde firmadan bana dönüş yapıldı, ürününüz incelendi ama değişim yapılmadı. Mağazamıza gelip ürününüzü teslim alabilirsiniz dendi. Müşteri memnuniyeti bu mudur? Boşuna mı bir sürü para ödüyoruz yetkililer?

Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • Ali02 Ekim 2013

    Evet şikayetim halen devam etmekte ve üründe kutusunda beklemektedir. Tüketici danışma hattınızı aradım ama üründeki bu hata ile ilgili hiçbir tatmin edici açıklama alamadım. Bir üst satırdaki yazımın tarih ve saati gözüküyor zaten. O zamandan bu zamana kadar hiçbir gelişme olmadı.En kısa zamanda ayakkabıların resimlerini gerekli her sitede yayınlayacağım. Müşteri memnuniyeti burada satırlarca yazı yazıpta telefonda hiçbir ilgi göstermemekle sağlanmaz ve yakalanamaz....!!!!!!!

  • Ali05 Eylül 2013

    Adidas Tükeci Danışma Hattını 05.09.2013 tarihinde saat 12:18' de aradım görüştüm, gerekli teknik açıklamayı alamadım. Tükeci hakları derneğine gerekli evraklar ile başvurumu yapıcam, dünya devi bir marka üretmiş olduğu ürünlerin arkasında durmalı.Defalarca görüşme yapmama rağmen bir sonuç alamıyorsam eğer, çevremdeki tüm tadıklarıma durumu iletip bu markayı tercih etmemeleri için elimden geleni yapıcam. Bir daha asla ve asla bu markayı tercih etmem...!!!!!!!!!!!!

  • adidas Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön