16 Eylül 2013 #2013891

Adidas Kumaşta Açılma!

Adidas Capacity mağazasından eşime ve kendime dragon model spor ayakkabı aldım, 1'er çift. 19.08.2013'te eşime aldığım ayakkabının kumaşında bir açılma olduğu için incelemeye gönderdim ve kullanıcı hatası olarak geri gönderdiler ayakkabıyı. Bunu kullanıma bağlı olarak bu şekilde nasıl açılabileceğini izah etsinler bu mümkün değil.


Gözle görülür şekilde kullanılan kumaşın kendisinde bir açılma olduğu açık. Ben Adidas'ı tercih ederken diğer ayakkabı markalarına yarı fiyatına ürün almak yerine Adidas'ı tercih ettim fakat bizi mağdur ettiler. Resimde görülen açılma hiçbir şekilde bir yere takılarak yada kesici bir aletle olmamıştır.

Mutlu 55 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu23 Eylül 2013

    üründeki açılma kesinlikle kullanılan materyalin yürürken katlanmasından dolayı olduğu açık. çalıştırdığınız personel uyarması gerekirdi bu ayakkabıyı giyerken asla eğilip kalkmayın katlanmamasına özen gösterin gibisinden. bu kullandığımız ilk adidas ürünü değil ancak son adidas ürünüdür. aynı şekilde dostlarımızı da bu konuda yönlendireceğiz. evet büyük bir kayıp değil sizin için. ancak sizin kadar büyük olmayan bir çok firma daha gerçekçi bu konularda bunu kanıtladınız bizde. iyi çalışmalar.

  • Mutlu23 Eylül 2013

    üründeki açılma kesinlikle kullanılan materyalin yürürken katlanmasından dolayı olduğu açık. bu kullandığımız ilk adidas ürünü değil ancak son adidas ürünüdür. aynı şekilde dostlarımızı da bu konuda yönlendireceğiz. evet büyük bir kayıp değil sizin için. ancak sizin kadar büyük olmayan bir çok firma daha gerçekçi bu konularda bunu kanıtladınız bizde. iyi çalışmalar.

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön