21 Şubat 2013 #1645227

Adidas Kumaş Hatası Var!

Akbatı Adidas mağazasından oğlum için 2 adet polyester eşofman altı pantalon aldım. Oğlum 1 saatlik Basketball maçında bu pantalonu giydikten sonra kumaş diz bölgelerinde aşınma yaptı ve üst düzey polyester o bölgede aşındı. Hemen aynı gün Adidas mağazasına gittiğimde, henüz konuyu açıklamadan, bana kullanım hatası dediler.


Orada çalışan genç arkadaşlarımızın beni dinlemeye hiç mi hiç tahammülleri olmadığından üfleyerek form dolduracaklarını bana ısrarlarımdan sonra nihayet zaman ayırıp söyleyebildiler. 1 Ay sonra bana Adidas genel Müdürlükten ürünü test ettiklerini ve üretim aşamasından ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığını bildirdiler.

Ayşe 226 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe10 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, ben her 2 pantalonu da (100+TL tanesi) 1'er giyme ile ÇÖP'e attım!!! yine söylüyorum; AŞINDIRMA HASSI YOK. KUMAŞ HATALI! Siz ısrarla böyle olmadığını söylesenizde durumun bu olduğu ÇOK AÇIK! Dünya Markasıyız diyen bu Markayı bir daha ASLA Kullanmayacağımı buradan size iletmek istiyorum. Ben bir markaya yakışır bir savunma beklerdim. Raporlarla. sadece test edildiğini ileten bir yazı değil! YAZIK!!!!

  • Ayşe21 Şubat 2013

    Her 2 pantalon 1'er saat giyme ile aşınabilir mi?? Kaldı ki alınan ürün eşofman altı. Yani sporda giyeceğiniz bir ürün. Benim şikayetim bu anlamda. Ben testlerin doğru bir şekilde yapıldığına inanmıyorum. Bu kumaşın sürtünme haslılığında bir sorun var. Gerekirse bana test raporlarınızı verin yoksa ben uluslararası bir laboratuarda bunların testini yaptıracağım.

  • adidas Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön