13 Eylül 2013 #2010543

Adidas Kullanıcı Hatasıymış!

4 ay önce 184 lira verip almış olduğum Adidas spor ayakkabım yürürken ayakkabının uç kısmında bükülme olduğundan dolayı süet olan kısımda yıpranma ve delinme oldu. Tabanlarında fark edilir şekilde erime oldu.


11.08.2013'te garantiye bıraktım. Zaten 20 iş günü olan garanti süreside geçmiş bulunmakta halen haber yok (kullanıcı hatası kısmını müşteri hizmetlerini aramam sonucu öğrendim). Garantide kalma süresi geçtiğinde yenisi ile değiştirilir yada parası iade edilir diye biliyorum ve bu hakkımı kullanmak istiyorum.


NOT : Adidas'tan 2 sene önce almış olduğum ayakkabıları halen giymekteyim ve yeni almış olduklarımdan iyi durumdalar. Yıpranmanın kullanıcı hatası olduğuna inanmıyorum.

Lokman 83 Okunma

Cevaplar

  • Lokman24 Eylül 2013

    10 günde otomatik cevabı zor gönderdildiniz. Ama halen ayakkabılarım nerede onun hakkında en ufak mesaj veya tarafıma bir arama gerçekleşmedi. Garanti servis süresini aştınız. Tüketici hizmetleri aracılığı ile ürünümün para iadesini talep ettim. Saygılarımla Lokman T.

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Lokman17 Eylül 2013

    Benim adidas tan başka spor ayakkabım olmadı. Bundan sonrada adidas diye spor ayakkabım da olmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön