28 Ağustos 2013 #1980041

Adidas Kullanıcı Hatasıymış!

Kaliteli olur diye Adidas'tan aldığım ayakkabı aldıktan 6 - 7 ay sonra açılma yaptı. Üstelik darbeye maruz kalamayacak bir yerinden. Sol tekinin sol tarafında yırtık oluştu. Burundan olsa kullanıcı hatası dersiniz inanırım. Arkası olsa inanırım ama sol tekinin sol tarafı ne darbe alabilecek bir yerdir ne diğer ayağımla müdahale edebileceğim bir yerdir.


Götürür aldığım yere verdim. İncelemeye gitti ve red yanıtı gelmiş. Üretici hatası değilmiş. Eğer benimle ilgili bir hataysa nasıl olabileceğini sordum yanıt yok. Adidas gerek ürünlerinin eski kalitesinden çok uzak olması. Gerekse satış sonrası destek olamaması nedeniyle benim için bitmiştir.

Armağan 81 Okunma

Cevaplar

  • Armağan05 Eylül 2013

    Buraya ne yazsam aynı cevap gelecek... İşte Adidas firmasının satış sonrası destek anlayışı...

  • adidas Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön