17 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8378495

Adidas Küçük İşletmeler Kadar Bile Müşterisinin Taleplerine Cevap Vermiyor Mağdur Ediyor!

Ben Star City Adidas mağazasından bir ayakkabı aldım ayakkabıyı yalnızca bir gün giydim ve ayakkabı tabanımı ve ayak baş parmağımı mahvetti bir hafta çektim. Ürünü incelemeye gönderdiğim de olumsuz yanıt verdiler bir gün giyilmiş ayakkabıyı ne iade ne de değişim yapmıyorlar bu nasıl büyük firma? nasıl bir daha Adidas'a güvenip ayakkabı alayım söyler misiniz Adidas'ın yetkilileri? ben Tüketici Hakem Heyetlerinde harcadığım zamanı şimdi işin yoksa git Tüketici Hakem Heyetlerinde harcadığım zamanı helal etmiyorum.

Ömer Ömer 935 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer18 Mayıs 2017

    Ya bir de dalga geçer gibi bilmem hangi numaradan ulaşabilirsiniz diyor ulaşsam ne fark edecek önce benim sıkıntı mı çöz bir gün giyilmiş ayakkabı ne için değişim yapılmaz bana onu açıklayın giymeden nasıl anlıycktım rahatsız ettiğini buradan yazıyorum Adidas da artık güvenilir bir marka değil. Benim ayağımı rahatsız etti ayak baş parmağım tabanım felaket derecede ağrıdı bir hafta çektim acısını daha ne olması lazım ayakkabıyı değiştirmek için.

  • adidas Temsilcisi17 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler