27 Ocak 2014 #2259842

Adidas Kramponlarım Açıldı

Profesyonel olarak futbol oynamaktayım ve buna bağlı olarak Adidas'tan kramponlarımı alıyorum fakat kramponlarım 3-4 ay sora açılıyor,yırtılıyor. Bende ilk 1 yıl içerisinde ki açılma ve yırtılma olması halinde şirkete yeni ürün talebi ve ya ödemiş olduğum miktarda çek talep ediyorum.


Ancak bu talebim başvurmuş olduğum 3-4 seferde kabul görmedi bu yüzden buradan yazma gereği duydum. Firma benden kaynaklandığını söylüyor fakat bir kramponun 3-4 ay içinde açılması nasıl bir kullanım hatasıyla mümkündür anlayamıyorum. Dünyanın parasını verip aldığım ayakkabılar bu kadar erken açılmamalıdır. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

İlker 59 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön