09 Eylül 2013 #2001519

Adidas Kramponda Soyulma!

07. 08. 2013 tarihinde İzmir Karşıyaka Yalı mağazasından almış olduğum AB056444 nolu Adidas krampon aldım. Fakat kramponu çocuğum 10 giymeden kramponun ön yüzü soyuldu ve ben bunu mağazaya getirdim iade ettim. Sağolsunlar çok ilgilendiler. Bugün aldığım sonuç krampon iade edilmiş. Siz yetkililerden şunu rica ediyorum.


Ben Adidas ürününü ilk defa almıyorum. Yıllardır alıyorum fakat yapılan bu olaydan sonra kesinlikle almayı artık düşünmüyorum. Sayın yetkili ya bu kramponu alır bana yerine yenisini verirsiniz yada ben yazılı görsel basın ve hatta tüketici haklarına başvurup işi mahkemeye kadar taşıyacağımı bildiririm. Kesinlikle bu konuda blöf yapmıyorum. Tarafıma 18. 09. 2013 kadar dönülmesini rica ediyorum.

Yeliz 48 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön