16 Mayıs 2017

adidas Kids Spor Ayakkabıda Yaşanan Sorun!

05.04.2017 tarihinde Maltepe Park Adidas Kids mağazasından oğlum için spor ayakkabı aldım. Fakat 20 gün giydi ve ayakkabılar iki yandan yırtılma yaptı. İncelemeye gönderdik fakat yanıt olumsuz geldi. Keşke alırken de bizi uyarsalar markanıza güvenip alışveriş yapıyoruz sizden ama ürünlerinizin arkasında durmamanız bizi gerçekten üzdü. Sizden bu mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Arzu 428 Okunma

Cevaplar

  • Arzu18 Mayıs 2017

    Kesinlikle önceliğinizin müşteri memnuniyeti olduğunu düşünmüyorum. Öyle olmuş olsaydı 20 günde yırtılan ayakkabıların değişimini yapardınız. Böyle yaparak inanın memnuniyetsizlik ten başka hiçbir şey yapmıyorsunuz. Hiçbir şekilde ürünleriniz arkasında durmuyorsunuz sizin işiniz satana kadar sattıktan sonra ürünleriniz umurunuzda değil bu saatten sonra inanın sizin markanız hakkında hiç iyi konuşmayacağım ve şikayetim sonuçlanana kadar hakkımı arayacağım. Buradan sonra Tüketici Hakem Heyeti ne başvuruda bulunacağım ve gerekirse mahkemede hakkımı arayacağım.

  • adidas Temsilcisi16 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön