18 Mart 2013 #1691804

Adidas Kasa Görevlisinin Çelişkili Konuşmaları!

Bugün adidas çanakkale ana bayisine gittim. spor ayakkabı beğendim indiriminiz var mı dedim mağaza çalışanı 2 ayrı görevli peşinde %10 var dediler. çalışanlarından bayan olana birden fazla ürün alsam indirim oranı artar mı dediğimde kasayla ilgilenen görevliyle konuşmamı önerdi. kasada görevli çalışan peşinde ne kadar indirim yaparsınız dediğimde %5 dedi.


Birden fazla ürün aldığımda ne kadar yaparsınız dediğimde yine aynı %5 dedi. bunun üzerine diğer elemanlar %10 diyor dediğimde onlar yanlış biliyor %5 indirim var dedi. çelişkili ifadeler verdiği için ayakkabıyı da almaktan vazgeçtim.6 yıldır orada çalıştığını söyleyen kasa çalışanı eleman nedeniyle istediğim ayakkabıyı alamadım. bu kişiden şikayetçiyim.

Kazim 97 Okunma

Cevaplar

  • Kazim06 Nisan 2013

    Tatmin edici bir sonuç alamadım. adidas danışma hattı günü kurtarmaya oynuyor.

  • adidas Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön