05 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6125494

Adidas Kargo Aksaklığı!

4 Ağustos 2016 saat 09:50'de shop. Adidas.com.tr adresinden sipariş verdim. Sipariş verirken almış olduğum ürünün kargoya veriliş tarihi 4 Ağustos 2016 olarak gözükmekteydi. Ancak şu saat oldu (5 Ağustos 14:30) hala kargoya ürünüm verilmedi ve bu almış olduğum ürünü belirtilen kargo gününe istinaden hediye olarak almıştım ve bütün planlarım bozuldu. Mağdur duruma düştüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürününün hala verilmediğini muhtemelen diğer hafta başına kalacağı belirtilmiştir. Sebep olarakta yoğunluk vs... vs. Bahanelerini ileri sürdüler. Eğer yoğunluk oluyorsa internet adresine kargo tarihini belirtmeyecekler. Belirtiliyorsa zamanında ürün teslim edilecektir. Sağlam firma anlayışı bu olmalıdır.

Mehmt 226 Okunma

Cevaplar

  • Mehmt11 Ağustos 2016

    4 Ağustos 2016 saat 09:50'de shop. Adidas.com.tr adresinden sipariş verdim. Sipariş verirken almış olduğum ürünün kargoya veriliş tarihi 4 Ağustos 2016 olarak gözükmekteydi. Ancak şu saat oldu (9 Ağustos 13:30) hala kargoya ürünüm verilmedi ve bu almış olduğum ürünü belirtilen kargo gününe istinaden hediye olarak almıştım ve bütün planlarım bozuldu. Mağdur duruma düştüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürününün hala verilmediğini muhtemelen diğer hafta başına kalacağı belirtilmiştir. Sebep olarak da yoğunluk Vs... Vs. Bahanelerini ileri sürdüler. Eğer yoğunluk oluyorsa internet adresine kargo tarihini belirtmeyecekler. Belirtiliyorsa zamanında ürün teslim edilecektir. Sağlam firma anlayışı bu olmamalıdır.

  • Mehmt09 Ağustos 2016

    4 Ağustos 2016 saat 09:50'de shop. Adidas.com.tr adresinden sipariş verdim. Sipariş verirken almış olduğum ürünün kargoya veriliş tarihi 4 Ağustos 2016 olarak gözükmekteydi. Ancak şu saat oldu (09 Ağustos 13:30) hala kargoya ürünüm verilmedi ve bu almış olduğum ürünü belirtilen kargo gününe istinaden hediye olarak almıştım ve bütün planlarım bozuldu. Mağdur duruma düştüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürününün hala verilmediğini muhtemelen diğer hafta başına kalacağı belirtilmiştir. Sebep olarak da yoğunluk Vs... Vs. Bahanelerini ileri sürdüler. Eğer yoğunluk oluyorsa internet adresine kargo tarihini belirtmeyecekler. Belirtiliyorsa zamanında ürün teslim edilecektir. Sağlam firma anlayışı bu olmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler