11 Eylül 2013 #2006499

Adidas İnceleme Sorunu!

19/07/2013 tarihinde Adidas Q22181 MARATHON 10 W model ayakkabıyı aldım ve 15 gün sonra ayakkabının ağız kısmında aşınmalar oluşmaya başladı. İlk gördüğümde yanlışlıkla bir yere sürtmüş olabilirim diye düşündüm. Fakat zor bir ihtimal onu yapabilmem için bileğimi burkmam lazım.


Sonra aşınma artmaya başladı. Aldığım yere götürüp incelemeye gönderilmesini istedim. 17 gün sonra haber aldım ve red cevabı geldi. Bunun kullanıcı hatası olması imkansız. Kullanıcı hatası tek bir yerde olur anlarım ama iki ayakkabının her tarafında başlayan sorunun kullanıcıyla alakası yoktur. Tekrar incelemeye gönderdim. Lütfen biraz markanıza ve müşteriye saygı. Tarlada toplamıyoruz paramızı.

Eda 77 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön