27 Şubat 2013

Adidas İlk Giymede Tüylendi!

Aralık ayında Adidas Afyon outlet mağazasından aldığım eşofman takımı İlk giymede tüylendi.iki gün sonra Uşak Adidas mağazasına giderek şikayetimi belirttim orda outlet mağazasından alındığı için değişim yapamayacaklarını söylediler.Uşak da ikamet ettiğim için Afyon gitme fırsatım olmadı ama telefon ederek aldığım ürünün tüylendiğini ve değişim süresini sordum.


Oradaki görevli bana altı ay içerisinde ürünü değiştirebileceğimi söyledi. 26.02.2013 tarihinde fırsat bularak değişim için Afyon outlet mağazasına gittim.Ama incelemeye gönderebileceklerini direk değişim yapamayacaklarını söylediler.kısacası başlarından savdılar.

Cemre 76 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra,ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön