21 Şubat 2017 #7855085

Adidas İlk Adim Ayakkabısı Mağduriyeti!

04.12.2016 da Bodrum Adidas Yalı Spor'dan İlk adim bebek ayakkabısı almıştım. Adı üstünde İlk adim ayakkabısı ve bebeğim bunu 1 ay boyunca sadece ve sadece evde giyindi yürümeyi öğretmeye çalışma durumunda. 1 ay sonra ayakkabı kenar alt kısmında bulunan lastik gibi yerinden kalktı ve yırtılmaya başladı bunun üzerine 24.01.2017'de biz mağazaya götürdük mağaza da fabrikaya göndereceğini söyledi. 20 gün sonra ayakkabı aynı şekilde kabul edilmedi diyerek geri geldi. Bunun kabul edilmemesinin bana kimse mantıklı bir açıklamasını vermedi bu ayakkabı mağazadan alınırken bana 6 ay boyunca sakin yıkamayın veya makineye atmayın denildi ne attım ne de yıkadım. Bebeğim dışarıda giymedi yere dahi basmadı bu ayakkabı ile. Ben yıllardır Adidas'dan alışveriş yapan bir müşteri olarak asla Adidas gibi bir fabrikaya bunu yakıştıramadım.

Haşim 885 Okunma

Cevaplar

  • Haşim08 Nisan 2017

    Adidas firmasına ve ürettiğiniz ayakkabı'nıza onay vermeyen mühendislerinize hitaben yapamadığınızı biz yapalım dedik. Adidas yapamassa apel tutkal ile ben yaparım. Bir de müşteri hizmetlerinden arayıp ukala ukala konuşmalar sanki 89 liralık aykkabının peşinden koşar gibi hissettim kendimi sadece markaya olan güvenimden dolayı alışveriş yapıyordum. Artık oda bitmiştir.

  • adidas Temsilcisi21 Şubat 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

  • Haşim21 Şubat 2017

    Bana mağazadan Tüketici Mahkemesine gidin diyorlar ben olayın 86 TL'sinde değilim benim günlük harcadığım paranın bu devede kulağı ama insanın enayi yerine konması Adidas gibi bir firmadan üzücü bir durum. Fabrika da bu incelemeyi yapan uzman şahısı çok merak ediyorum doğrusu bu kararı verirken nasıl verdi? Acaba kendi bebeği varsa veya olsaydı onun ayakkabısı içinde aynı muameleyi yapıp aynı kararımı alırdı? Adidas dan soğuttular beni. Tüm sülalem bile oradan alışveriş yapardı ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyoruz. Bundan sonra sülalem de dahil olmak üzere herkese Adidas dan alışveriş yapmaması için tanıdık tanımadık herkese ileteceğim.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön