25 Haziran
Yorum Yap
#10596301

Adidas İlgisizliği Ve Başından Savuşturması!

Adidas'a incelenmesi için göndermiş olduğum ayakkabımı kullanıcı hatası diyerek reddettiler. Açıklamada şu "ayakkabı bağcıkları sökülmeden giyilip çıkarıldığı için olmuş". Ayakkabının deforme olan kısmı zaten sol ayağın dışa bakan yan topuk kısmı. Bağcıklarla ne alakası var bunun. Topuk olsa ya da üst bağcıkları olsa anlayacağım ama giyip çıkarma ile alakası yok. Saçma sapan bir açıklama yaparak bizi Tüketici Hakları'na sevk etmek de işin çıkış yolu zaten. Marmara Forum Adidas'a verdim ürünü ve aynı ürünü parasını ödeyerek tekrar aldım. Adidas V Racer 2.0 ayakkabım. Resimde yeni ayakkabım var ve atmış olduğum kısımda deforme olmuş.

Gökhan 330 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan27 Haziran

  Ayakkabımı az önce Marmara Forum Adidas'dan aldım. Ürün ile ilgili şikayetim resimlerde görülen bez kısımdaki açılmadır. Adidas'ın bana yapmış olduğu açıklama ise "bağcıklar sökülmeden çıkarılıp giyildiği için oluşmuş" yönünde. Şimdi ayakkabının bu bölümü bağcıkları sökülmeden giyilip çıkarıldığı için nasıl olur da deforme olur?

 • Gökhan25 Haziran

  Zaten o birimle az önce görüştüm bana durumu yukarıda anlattığım şekilde izah etti. Ben müşteri temsilcilerinizin hiçbir şekilde bu konu da yardımcı olamayacağını biliyorum ki bunu temsilcilerinizde görüşmede belirtiyor. Şu direk cevap verme şekliniz bile çok samimiyetsiz. Otomatik cevap hemen yapıştır. Ne bir ilgi ne çözüm adına bir girişim var. Tamamen sıfır müşteri memnuniyeti. Ben mağduriyetimi size iletiyorum o iletişim numaranızdan, oradaki arkadaşda beni Tüketici Hakları'na yönlendiriyor. Ben buraya yazıyorum, siz cevap olarak iletişim numaramızdan bize ulaşın diyorsunuz. Dalga mı geçiyorsunuz?

 • Gökhan25 Haziran

  Bu yeni aldığım ve şu anda giydiğim ayakkabı. Sadece nerede sorun olduğunu anlatmak için resmi attım. Sol ayağın dış kısmı nasıl olur da ayakkabı bağcıklarını söküp bağlamadan giydiğim için deforme olabilir. Orası zaten bez bir tabaka. Ayakkabının iç kısmında oranın şeklini koruması için sert karton gibi bir malzeme var. Bu ayakkabıyı alıp giymeyelim mi? Süs diye mi aldık? ADİDAS'IN kullanmış olduğu malzeme böyle bir soruna yol açtığı için neden biz hatalı bulunuyoruz? Orijinal resmi de incelemeden ayakkabımı alınca atacağım buraya. O kadar ayakkabı alıyoruz bir sürü para veriyoruz saçma bir açıklama ile suç bize yıkılıyor!

 • adidas Temsilcisi25 Haziran

  Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler