02 Eylül 2013 #1989875

Adidas İç Astarda Yırtılma!

G533408 takip numarasıyla incelemeye gönderdiğim ürüne RED kararı vermişsiniz. 2 yıl garanti verdiğiniz ürünün 4 ayda, 2 tekininde iç astarları yırtılmış durumda. Kullanım hatası demişsiniz. Sayın Adidas, ayakkabınızı giyip top oynamıyoruz, duvarlara tekme atmıyoruz, sadece giyip çıkarıyoruz. Ne demek RED? Basit astar kullanmışsınız 3 ay giymeden yırtılıyor.


Bunun neresi benim hatam? 189 TL'ye böyle bir ürün satıyorsanız biraz ürününüze sahip çıkın kardeşim. Yada 2 yıl garanti vermeyin. Yırtık bir ürünü 2 yıl nasıl giyer bir insan! Bu dakikadan itibaren tüketici mahkemesine başvuracağımı bilmenizi isterim. Ben bu ürünü giymeye utanıyorsam birazda siz bu durumu göz önünde bulundurun.

Ersin 82 Okunma

Cevaplar

  • Ersin10 Ekim 2013

    malesef bu size yakismayan bir STANDART 'tır. materyal kusurlu degilse ic astar yirtilmasini neye dayandiriyosunuz peki ? neyse cok uzatmak istemiyorum, hakkimi tüketici mahkemesinde arayacagim zaten. malesef marka degeriniz gozumde ve cevremde minimuma dusmustur.

  • adidas Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön