17 Temmuz 2013

Adidas İç Astarda Yırtılma!

20/05/2013 tarihinde almış olduğum 428 nolu fatura numaralı ürünümü 1 hafta giydikten sonra iç astarda yırtılma meydana gelmişti. Normal bir durum değil. Ayakkabım daha ilk alındığı gün gibi resmen. Bu durumu Gaziantep' te bulunan Adidas Eces Sport mağazasna verdim. 15 gün mühlet istediler benden tamam dedik.


Fakat sonuç geldi sorun benden kaynaklıymış. Bunu bir yazı ile sundular bana. Arkadaş kimse kusura bakmasın ama 100 TL üzeri para ver sonra bilerek yırt. Bu nasıl bir mantık anlamadım. Lakin bu konu burada kapanmayacak. Tüketici mahkemesine kadar gideceğim. Adidas' dan bu ayakkabının ivedi bir şekilde değişimini talep ediyorum. Yoksa paraya pula bakmam davamın peşinde koşarım!

Enver 37 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön