19 Şubat 2013

Adidas İç Astarda Erime Oldu!

Adidas markasının daha 5 ay önce almış olduğum ürününün yan iç astarında erime gerçekleşti. Ürünü değişim için fatura ile gönderdik. 1,5 ay sonra bana geri dönüş yapılmayınca mağazaya ulaştım ve 19/01/13 tarihinde yazılan red cevaplı bir mektupla karşılaştım. Adidas müşteri haklarını aradım ve tatmin edici bir açıklama alamadım.

Karşı taraftaki yetkili direk yasal olarak haklarınızı kullanabilirsiniz cevabı verdi.Mağaza yetkilisi T. Bey ürünü değişim için götürdüğümde'' onay gelir ve çek olarak teslim alırsınız ayakkabı daha çok yeni yıkanmadığı açık etiket yazıları bile net duruyor''dedi.ürünü kim kontrol ederse etsin kullanıcı hatası olmasının imkansız olacağını anlayacaktır.

Ebru 52 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön