20 Mart 2013

Adidas İç Astarda Delinme Oldu!

Aralık'ta aldığımız 279 TL'lik Adidas G48694 ADIPOWER HOWARD 2 adlı ayakkabılarda iç astarda delinme ve dışta yıpranma şikayetleri ile Adidas ürünün aldığımız Barçın Spor'a 24 Şubatta başvurunda bulunduk.


Uzun süre geçmesine rağmen ayakkabılardan herhangi bir haber alamamamız nedeniyle ayak numarasına uygun başka ayakkabısı olmayan ve bu Adidasa "saf" bir şekilde bağlanıp alışverişe çıkıp yenisini almaya ikna edemediğim oğlum 1 ay mağdur durumda kaldı.


Defalarca arayıp peşlerinde koştuğum Barçın spor çalışanları "sonunda" cevap verebildiler. "Uluslararası başarılı" Adidas firması ürünün tamirini reddetmiş. Kullanıcı hatası diyerek kolayca kurtulun, ne de tüketici zayıf!.

Ayla 83 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön