14 Şubat 2014

Adidas İade Kabul Etmedi.

Ayakkabı kararsızca alınır. Ertesi gün iade edilmek istenir ama kesinlikle (!) iade yoktur. Değişime karar kılınır. Model beğenilir ama kipa mağazasında yoktur. Sistemden bakılır ve zafer mağazasına yönlendiriliriz. İlginç bir şekilde model orada da yoktur ama real mağazasında bulunmaktadır.

Oraya da gidilir ama ürün garip şekilde orada da yoktur. 1 ay müsaade istenir. Karşınızdakine saygınız yoksa kendinize olsun. Elbette biz de biliyoruz ürün kullanılmadıysa 1 ay içerisinde iade var. Bizi en azından saf yerine koymayın Adidas.

Onur 232 Okunma

Cevaplar

  • Onur06 Eylül 2015

    Satış temsilcisi olarak görev yapıyorum ve zaten belitmiş olduğunuz prosedür hakkında bilgi sahibiyim. Bu konu da beni değil mağaza çalışanlarınızı ve yöneticilerinizi bilgilendirin. Sizin belirttiğiniz şartlarda ki ürünün iadesi konusunda ayak diremesinler!

  • adidas Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Onur17 Şubat 2014

    Herhangi bir dönüş yapılmadı...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön