06 Şubat 2014 #2280214

Adidas Her Seferinde Red Veriyor

Adidas'tan aldığım 2. ürün ama hep ürünlerde bir problem çıkıyor. İlk aldığım ayakkabıda yanlarında açılma olmuştu. Bunu fabrikaya gönderdik ancak kullanıcı hatasıymış red verildi.


Neyse 3 ay önce aldığım ayakkabının ikisinde de arka astarlarında yırtılma meydana geldi. Tekrar fabrikaya gönderdik yine red kullanıcı hatasıymış. Her seferinden böyle yapıyorlar. Sözde garanti veriyorlar ama ürünleri çok kalitesiz açıklamalarda hep standart.


Takip no: G5222267 detaylı bir açıklama talep etmekteyim. Pazardan aldığımız markasız ayakkabılar bile daha çok dayanıyor. Adidas diye alıyoruz ayakkabı 3 ayda deforme oluyor. Tarafıma bilgilendirme talep etmekteyim.

Anil 190 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön