15 Mayıs 2013 #1798995

Adidas Hemen Tüylendi!

27/01/2013 tarihinde Mersin Ykm mağazasından almış olduğum Adidas marka eşofman altı hem tüylendi hemde renk attı ancak firma kabul etmedi.Firmaya yapmış olduğum itiraz klasik bir cevap alamadım. Üstelik bana vermiş olduğu cevabında herhangi bir ürününde üründen kaynaklanan bir sebepten dolayı bir bozulma olduğu takdirde ürünün değiştirileceğini beyan etmesine rağmen.


Adidas ismine güvenip aldığım üründe hayal kırıklığına uğradım. Üstelik 99 tl param boşa gitti.Bu ürünle beraber 39 tlye aldığım ve aynı şekilde yıkama talimatlarına göre yıkadığım ürüne hiç bir şey olmadı. Adidas gibi bir marka yıkama talimatlarına çok dikkat etmeme rağmen bozuldu. Adidas markasına güvenim kalmadı.

Nuray 343 Okunma

Cevaplar

 • Nuray21 Mayıs 2013

  Dosya artık tüketici hakem heyetindedir.Adalet sağlanır inşAllah.

 • Nuray16 Mayıs 2013

  Üstelik firma az önce baktım diğer şikayetlere de herkese mağazada gönderdiği gibi aynı klasik cevabı veriyor.Ürünün ne durumda olduğunu müşterinin şikayetlerini tekrar araştırmadan bu klasik cevap huyundan vazgeçse çok iyi olacak firmalar.

 • Nuray16 Mayıs 2013

  üstelik ürünün resimlerinide yükleyeyim yarın inşAllah bakın ürün ne hale gelmiş haksızmıyım ama

 • Nuray16 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Peki sizin standartlarınıza göre incelenen üründe materyal kusuru yok ama bende kusur var Adidas markasına güvenip aldığım için.İlk kez adidas ürünü almadım ancak ilk kez böyle bozulduğunu gördüm.Siz ise sizin talimatlarınız göre yıkanan ürünün bozulmasının materyalden değil de başka sebeplerden olduğunu söylüyorsunuz.O zaman yıkama hatası yok materyalde hatasıda yoksa 2-3 ay bile olmadan ürün nasıl böyle bozuldu lutfen biri bana bunun izahını yapabilir mi?

 • adidas Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

 • Nuray15 Mayıs 2013

  Firmadan hala bir yanıt gelmedi.Bekliyorum.Yarın inşAllah dosyamı tüketici haklarına vereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön