07 Şubat 2014
Yorum Yap
#2280867

Adidas Hediye Olan Ürünü Değişmedi

02.02.2014 tarihinde Mersin Forum Adidas mağazasından hediye olarak eşofman takımı almıştım. Ürünü seçerken İstanbul'a göndereceğimi söyledim onlar da değişimin oradan mümkün olabileceğini söylediler. Ürünü İstanbul Viaport mağazası stoklardaki farklılık nedeniyle değiştiremeyeceğini söyledi.


Mersin mağazası kargoyla göndermemizi ürün değişiminden sonra tekrar kargolanacağını söyledi. Orijinal olduğu söylenen kaliteli bir ürünün neden başka şehirlerde değişemediğini merak ediyorum. Kaldı ki bu kadar kargo parası vermek zorunda mıyız? Bu durumun dikkate alınmayacağının farkındayım. Tüketici haklarına da şikayetimi bildireceğim. Ciddi para verip rezil oluyoruz..

Meryem Meryem 72 Okunma

Cevaplar

  • Meryem10 Şubat 2014

    bence adidasın bu "genel prosedür" adı altındaki uygulamaları tüketiciyi mağdur etmekten başka bir şey değil. kendi adına ve satışına güvenerek birtakım kararlar alınıyor. zaten ürün giyinilemediği için değişim isteniyor. elbetteki faturasıyla ya da değişim kartıyla başvuruyoruz. görüyorum ki bu durumdan sadece ben şikayetçi değilim bu kadar olumsuz yoruma rağmen bir düzenleme yapılamaması çok üzücü. çözümün bir parçası olmadığınız için Adidas ürünlerini alırken bir daha düşünmeyi öğrettiğiniz için teşekkürler.

  • adidas Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satın alınan mağazadan, ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler