4 g
Yorum Yap
#11856908

Adidas Güvenirliğini Kaybediyor!

Adidas’tan beğenerek ve severek almış olduğum ayakkabı 3 ay gibi kısa sürede filesinde yırtılma meydana geldi. İmalat hatası nedeniyle Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak mahkemeyi kazandım. Adidas gibi köklü ve büyük bir firmanın saçma sapan bahanelerle resmi devletin verdiği kararları sorgulamaktadır ve tanımamaktadır. Çin’de imalat yaparsan olacağı bu.

Mücahit Mücahit 211 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mücahit4 g

    Çözüm üretmek yerine sorun çıkarıyorsunuz. Devletin vermiş olduğu resmi belgeleri saçma sapan bahaneler üretmek yerine çözüme yönelik adımlar atmanızı tavsiye ediyorum. İcra dairesi kabul ediyor insanları uğraştırmayın yazık çok yazık.

  • adidas Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda gerekli bilgi, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler