15 Nisan 2013 #1741900

Adidas Garantili Ayakkabı Sorunu!

Ben İzmir Buca' da okumaktayım. gaziemir ilçesinde bulunan optimum da ayakkabı dünyası mağazasından almış olduğum adidas markalı halı saha ayakkabısını 08. 12. 2012 tarihinde 130 tl ye aldım. alırken 1 yıl garantili dediler. bir kaç hafta sonra hemen ayakkabı solmaya ve yıpranmaya başladı. çok kullanmadım zaten.


Ayakkabıyı aldığım tarihten 2 ay sonra yırtıldı her iki tarafı da. mağazaya götürdüm. alıp adidas fabrikasına gönderdiler ama sonra üretim hatası değil . kullanıcı hatası olduğunu söylediler. bunu kabul etmeyip tekrar 2. kez gönderdim yine aynı şekilde göndermişler. ben bu ayakkabıyı böyle almayacağımı söyledim onlara. çünkü garantili ayakkabı sattılar 2 ay sonra 2 tarafının burnu da açıldı.

Coşkun 56 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön