15 Nisan 2013 #1743692

Adidas Garanti Kapsamı Hizmetinde Başarısız Firma!

Adidas mağazasından almış olduğum ayakkabı bir hafta giydim terleme yapıyor diye incelemeye gönderdim ve daha sonra üründe hata yoktur diye geri gönderdiler daha sonra yandan patladı tekrar göndermek istedim incelemeye bir kere gönderme hakkımız varmış ikinci kez gönderemezmişiz biraz hakkımı savununca onay alıp tekrardan gönderiliyormuş.


Kiç bir firmada bunu duymadım görmedim ve gönderebildim neticede onaydan sonra ve 1 ayı geçti aramadılar bile gittim ayakkabı tekrar geri gelmiş kullanıcı hatası olarak gösteriliyor benim hatam olmadığından eminim ve bir müşterinizi kaybettiniz.

Veysel 295 Okunma

Cevaplar

  • Veysel16 Nisan 2013

    bu bir standart cevap bu kadar kurumsal hic bi firmada böyle bi söz konusu bile edilmiyor kullanıcı olarak nasıl kullanabilicegimi biliyorum hatam yok böyle bir kurumsal firmada garanti kapsamında 1 kere gönderebilmeyi hic bi yerde duymadım bile ben hakkımı savuncam tüketici hakları kanununda veya türkiyede geçerli böyle bir sizin geçerliliğiniz le ilgili konular yok Adidas ın geçerli kanunu tüketici haklarının değil.

  • adidas Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön