15 Nisan 2013 #1744278

Adidas Firmasına Yakışmayan Ürün İncelemesi!

21. 10. 2012 tarihinde almış olduğum 921418 nolu fatura numaralı nızza hooks model ayakkabımın 01. 04. 2013 tarihinde her 2 teki topuk kısmında yırtılma ayakkabının kumaş ve dikişlerinde açılmalar meydana gelmiş olup Adidas mağazasına götürüp ürünüm ile alakalı inceleme yapılmasını istedim ve inceleme sonucu oluşan hasarların hepsinin kullanıcı hatası olduğunu bildiren mektupla beraber tarafıma red cevabı verilmiştir.


Ürünüm herhangi bir kullanıcı hatası olmadığını belirterek tekrar müşteri hizmetleri ile görüşmemde yine bana bu konuda yapabileceğimiz bir şey olmamasını belirttiler. Ben yetkili bir Adidas temsilcisi ile görüşmek istiyorum müşteri hizmetleri ile değil. Adidas gibi bir firmaya yakışmıyor.

Ali 115 Okunma

Cevaplar

  • Ali16 Nisan 2013

    Ürünümün yeniden incelenmesini ve benim ne tür bir hatadan dolayı ürünüm yırtılmalar ve acılmaların medydana getirebileceğimi gösterir belge istiyorum sizden.

  • adidas Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön