03 Nisan 2017 #8176708

Adidas Eşofman Takımı Sorunu!

Adidas'tan aldığım bayan eşofman takımı 3 ay sonra bozulmaya başladı. 2 kere iade ettim ve ikisinde de ret cevabı aldım kullanıcı hatası olarak. Şimdi soruyorum bir sürü para vererek aldığımız ürün nasıl oluyor da deforme oluyor? 4 ya da 5 kez giyilmiştir. Bu kadar kısa zamanda nasıl bu hale geliyor ürün ben anlamış değilim. Demek oluyor ki çok para verip kalitesiz pazar malı alıyoruz.

Murat 672 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Nisan 2017

    böyle bir cevabı kabul etmiyorum. loskoca Adidas firması kendini böylemi savunuyor. yazıklar olsun

  • Murat06 Nisan 2017

    daha ne kadar çağrı merkezini aricam. ben sizden çözüm istiyorum çozum. beni böyle ucuz kelimelerle kandıramazsınız. en güzel yol Tüketici Mahkemesi.

  • adidas Temsilcisi03 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön