26 Mart 2013 #1706534

Adidas Eldiven Yırtıldı!

Batman Boyner'den 3 Martta Adidas marka eldiven aldım. Ve eldiven daha ilk kullanımımda ilk oynadığım maçın topla ilk buluşmamda sağ el ortadan yırtıldı. Ürünü incelemeye gönderdi mağaza ve red cevabı aldım. Kullanıcı hatası dediler. Nasıl bir kaleci eldiveni daha ilk maçta ilk kullanımda yırtılır. Kaleci eldiveni nasıl kullanılır ki? Atlarsın zıplarsın tutarsın topu. Ama bu kadar kolay ve çabuk yırtılma hatta yarılma diyelim nasıl hemen ilk kullanımda olur?

Zeynettin 460 Okunma

Cevaplar

  • Zeynettin27 Mart 2013

    Ayrıca bir eldivenin ilk kullanımda ki zaten aldıktan 10 gun sonra iade ettim, ilk kullanımda yırtılacak kadar kalitesiz olması adidasın şanına gölge düşürü mü bilmem ama veridğiniz cevaplar sadece laf dolandormaktan ibaret.. Hakkımın savunucusu olacağım!!!!

  • Zeynettin27 Mart 2013

    Materyal kusuru yoksa kullanıcı hatasıdır dimi? Alışmışsınıs kullanıcı hatası demeye, kimse de mahkemeye gitmiyor paraşar sizde kalıyor. 35 tl verdim o eldivene ama sırf o 35 tl size kalmasın diye 1000 tl bile harcar mahkemeye gidecem yğraşacam zamanımı ayıracam avukatıma havale edeceğim!!!!

  • adidas Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön