30 Nisan 2013 #1770983

Adidas Derisi Çatladı!

Boynerden adidas marka ayakkabı aldım. Ayakkabının 2 ay içersinde derisi çatladı. Ayakkabıların iade edilmesi için Boynere verdim fakat ayakkabılar 2 kez Adidas firmasına gitmesine rağmen kullanıcı hata denerek geri gönderildi. Bu gönderim esansında kargoda ayakkabılar kullanılmaz duruma gelmiş.Bu durumun bir an önce çözüm bulmasını istiyorum.

Hüseyin 75 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin03 Mayıs 2013

    Neden cevap verilmiyor bana?

  • Hüseyin30 Nisan 2013

    Metaryel hatası bulunmamaktadır diyorsunuz 2ay içerisinde deri çatlamasının sebebi nedir peki? Kullanıcı nasıl kullanmış veya ne yapmiş kı deri çatlaması olmuş? Sadece metaryel hatası yoktur deyip kestirip atıyorsunuz tüketiciyi aydınlatacak açıklamalardan kaçınıyorsunuz.yoksa Adidas ürünlerinde bu sorun cok görülüyor bunların hepsini değiştirmek maliyetli oluyor diyerek metaryel hatası yok bahanesinin arkasınamı saklanıyorsunuz?

  • adidas Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön