20 Şubat 2013

Adidas Deride Çatlama Oldu!

2012 yılının ocak ayında adidas Bandırma mağazasından almış olduğum ayakkabı özenli kullanmama rağmen üst derisi çatlayıp deforme oldu ardından ayakkabı çatlak yerlerinden yırtılmaya başladı. İncelemeye gönderdiğimde bir çok insana gelen cevap gibi bana da aynı şeklide üründen kaynaklanmadığını belirten yazı elime tutuşturuldu.


Bu firmayla ilgili gelen şikayetleri incelediğimde ürünlerin hep aynı şekilde derinin yırtılması deforme olması şeklinde olduğunu gördüm. Adidas gibi büyük bir firmanın bunu nasıl göz ardı ederek insanları markadan uzaklaştırmayı kabul ettiğine şaşırıyorum.Tüm dünyada geçerli olan adidas standartları insanları mağdur etmeye yönelik sanırım!

Selma 114 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön