28 Ocak 2014 #2262141

Adidas Değişim Yapmıyor

Yaklaşık 1.5 sene önce doğum yaptım ve 29.07.12 tarihinde alınmış çocuk ayakkabısı hediye geldi. Hafta sonu çocuğuma ayakkabıyı giydirmek istedim ama M**'in ayakları etli olduğu için olmadı. Normalde 23 numara ayakkabı kullanıyoruz hediye gelen ayakkabıda 23 numara ama dar kesim olduğundan olmuyor. Bu ürünün değiştirilmesini rica ettim, durumumu izah ederek ama değişim olmayacağını dile getirdiler.


Sonuçta hiç kullanılmamış bir ürünü çöpe atmamı istiyorlar. Büyük bir marka ve bu sorunu halledebileceklerini düşünüyorum. Daimi müşteriniz olarak bunu sizden rica ediyorum. Sonuçta ürünü alsanız çöpe atmayacaksınız tekrar satışa sunacaksınız ama ben hiç kullanmadan kaldırmak zorunda kalacağım.

Meryem 92 Okunma

Cevaplar

  • Meryem03 Şubat 2014

    tüketici memnuniyetine gösterilen hassaslık sıfır

  • Meryem31 Ocak 2014

    Süresinin geçtiğinin bende farkındayım ama 1.5 sene önceden çocuğumun ayaklarının etli olacağını nerden bilebilirim. faturası kutusu ve etiketi zaten duruyor dediğim gibi ayakkabıyı hiç giydiremedim. çocuğum 23 num. ayakkabı yeni giyiyor ama gelen hediye ayakkabının kalıbı dar. Bir sürü sezonun geçmiş ürünü outlet mağazalarınızda satışa sunuyorsunuz bu ayakkabıda satışa sunulabilir ama ben hiç kullanamayacağım.ben avukatım ve haklarımın farkındayım. değişimin gerçekleşmesini talep ediyorum göstermiş olduğunuz hassasiyet için asıl ben teşekkür ederim.

  • adidas Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön