06 Mayıs 2013 #1780887

Adidas Değişim Yapılmadı!

5 gün önce cevahir şubesinden aldığım spor ayakkabısındaki sorun nedeniyle değişim için gittiğimde, ''ayakkabıyı giydiğiniz için değişim yapamayız''cevabını aldım. Alınan ürünü denemeden sorun olduğunu nasıl anlayabiliriz? Mağazadaki 1 dakikalık giyiş veya evde halı üzerindeki giyişler ''dışarıda giymek üzere aldığım ayakkabıdaki ''sorunu anlamama yeter mi?


Kaldı ki spor salonunda 1 saatlik bir kullanım söz konusu ve üründe hata var ama ben giymek gibi büyük bir günah işlediğim için sorunum çözülemiyor. araba satın aldığınızda galeriden sürerek çıkıyorsunuz, eyvah, sorun çıkarsa galeride ileri geri niye gitmediniz de anlamadınız, garantimiz bunu kapsamıyor diyebilirler mi? Firma uyarılsın lütfen!

Aslı 105 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön