10 Şubat 2014 #2285545

Adidas Değişim Kartı Olan Ürünü Değiştirmedi!

Doğum gününde oğluma gelen ürünü içinde değişim kartı olduğu halde Kozyatağı Carrefour SA'da bulunan Adidas mağazası değişimi yapmamıştır. Gerekçe olarak ürünün personel indirimi uyguladıkları o yüzden bunu alan kişinin değiştirmesi gerektiğini mağaza sorumlusu bu konuda hiçbir çözüm üretmeden gerekli işlemi yapmamıştır.


Üstelik sadece ürünün beden değişimini yapacağımdan bunda bile mağaza sorumlusu kişi yine aynı sorumsuz tavrı takınmıştır. Bundan dolayı bir daha Adidas ürününü değil almak, mağazanın yanından bile geçmek istemiyorum.


Bunu bütün tanıdığım kişilere aktarmak suretiyle Adidas'tan ürün almalarını gözden geçirmelerini isteyeceğim.

Okan 218 Okunma

Cevaplar

  • Okan11 Şubat 2014

    Adidas firması hiç tanımadığım bir kişinin oğluma gelen doğumgünü hediyesi olan ürünü değiştirmemek için işi yokuşa sürüyor halbuki madem personel indirimi yApılan ürün için neden değişim kartı koydular bunuda anlamış değilim.adidas firmasından bu konuda yardımlarını bekliyorum çünkü sadece beden değişimi olacağından bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.

  • adidas Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Ayrıca Personel indirimi ile alınan ürünlerde, yalnızca satın alan kişi değişim gerçekleştirebilir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön