19 Eylül 2014

Adidas Deformasyonu Kabul Etmedi

24.05.2014 Tarihinde Bursa'da bulunan Koray Spordan Adidas marka 98,00 TL terlik aldım. Oğlum yazın giyecekti terlik temmuz ayına kadar hiç kullanılmadı. Temmuz ayında giymeye başladı. Daha bir ay geçmeden parmak arası terliğin parmak arası kısmı koptu. Ben önce bunu tamir ettirdim ama bir kaç gün geçmeden 2.'side koptu.

Ağustos ayında Koray Spor'a gittim Adidas'a gönderdiler Adidas Türkiye departmanı bir cevapla "kullanım hatası" diye başvuruyu reddetti. Pazardan 20 TL'ye aldığım terlikte bile bu kadar yıpranma ve parmak arası kopma olmuyor bir ay gibi bir sürede. Ayrıca terliğin diğer bölümlerinde yapışkanlar açılmış plastik çatlamış durumda. Bir terliğe 98 tl dayanıklılık ve marka için verilmişti.

Nurgül 341 Okunma

Cevaplar

  • Nurgül02 Ekim 2014

    Bundan sonra Adidas marka hiçbir şey almayacağım. Bir parmak arası terlik 98,00TL. na sadece Adidas olduğu için alınır ve bir ayda paramparça olursa marka kalitesiz ve güvenilmezdir. Üstelik bunu telafi etmeye de yanaşmamaktadır.

  • adidas Temsilcisi24 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Nurgül22 Eylül 2014

    Puan veremem çümkü firma beni aramadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön