13 Ekim 2015

Adidas Çok Kaliteli 4 Ay Ömrü Olan Ayakkabılarım!

Erzurum Forum AVM Boyner Mağazasından 21.06.2015 tarihinde aldığım Clımacool Daroga Plus Canvas model Adidas ayakkabıların topuk kısımlarında açılmalar oldu. Bu durumdan mütevellit ayakkabılarımı onarım veya değişim için aldığım yere geri götürdüm. Ancak Adidas yetkilileri bilhassa uzmanları ayakkabıları incelemiş ve kullanıcı hatası olarak tespit etmişler.


Boyner mağazasındaki yetkili bu model ayakkabıların aynı şikayetten daha önce çok fazla geri getirildiğini ve şikayetlerin çoğunun kabul edildiğini söyledi. Fakat benim ayakkabılarım neden kullanıcı hatası oluyor anlamadım. Adidas gibi büyük bir firmanın müşterisini daha çok dikkate alacağını düşünmüştüm. Bu tam bir hayal kırıklığı oldu.

Murat 258 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi15 Ekim 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön